Laserové gravírovanie prsteňov, fotografií, zbraní, pier, plakiet, ocenení, identifikačných známok, štítkov, originálnych darčekov a reklamných predmetov.

Naša spoločnosť Symplic s.r.o. prevádzkovateľ internetového obchodu gravura.sk poskytuje laserové gravírovanie a značenie kovov, dreva, kameňa, mramoru, skla a plastov v strojárskom a reklamnom priemysle. Používame kvalitné stroje na laserové gravírovanie a značenie ktoré umožňuje vytvárať aj jemné detaily.

Poskytujeme služby už od jednotkových množstiev. Priamo v našom internetovom obchode si môžete jednoducho navrhnúť Váš vlastný originálny darček v pohodlí Vášho domova.

Ceny originálnych darčekov v e-shope sú finálne vrátane gravírovania. Pri väčších odberoch poskytujeme množstevné zľavy na celý náš sortiment.

Na čo slúži laserové gravírovanie?

Gravírovanie laserom sa dá použiť na široké spektrum materiálov: laser vytvorí stopu do eloxovaného hliníku alebo  iného kovového materiálu, skla, dreva, preglejky, plastu, kože, koženky, gumy, špeciálnej samolepiacej fólie  alebo  dvojvrstvového plastu ktorá je následne nezmazateľná. Touto metódou Vám môžeme vyrobiť tabuľky, štítky, označiť logom alebo nápisom perá, zapaľovače, nože, krabičky, kľúčenky, USB kľúče a rôzne iné originálne darčeky.

Farba vygravírovaných textov a obrázkov u všetkých produktov, či už sú to predmety kovové, sklenené, plastové, kožené alebo drevené, je v konečnom dôsledku daná vnútornou štruktúrou a skladbou materiálu. Nejedná sa však o žiadnu vadu, ale o jav, ktorý je úplne normálny a nie je možné ho zmeniť. Výsledná farba značenia teda nie je ovplyvniteľná!

Dokážeme splniť akékoľvek Vaše požiadavky ohľadom laserového gravírovania a značenia materiálov. Preto nás neváhajte kontaktovať.